0

Human powered

Wij geloven in de kracht van talent. Talenten vormen de bron voor samenwerking, ontwikkeling en prestaties.

Data driven

Samen met klanten kijken we op een nieuwe manier naar correlaties en verbanden in gestructureerde en ongestructureerde data.

De wereld van morgen

Wij zien een succesvol businessmodel als een sustainable businessmodel. Wij delen onze opbrengsten op in the triple bottom line. People, Planet en Profit.

Topsport inspireert

Wij blijven altijd leren van de ervaringen uit de topsport. Topsporters en topcoaches vormen bij EIFFEL al sinds jaar en dag een inspiratiebron, voor onszelf én voor onze opdrachtgevers. Zij motiveren ons en houden ons een spiegel voor.

Inspired By

Topsport

Onze recruiters

Dzunia Hochstenbach

Recruiter

dhochstenbach@eiffel.nl
06 4792 63 59

Eef Booltink

Recruiter

ebooltink@eiffel.nl
06 1074 38 41

Kitty Gerretsen-van Male

Recruiter

kvmale@eiffel.nl
06 2656 44 56

Loes Daniels

Recruiter

ldaniels@eiffel.nl
06 2656 45 21

Marco van de Geer

Recruiter

mvdgeer@eiffel.nl
06 2656 46 14

Mirjam Steuten

Recruiter

msteuten@eiffel.nl
06 1382 76 33

Natalie Hegeman-de Roos

Recruiter

ndroos@eiffel.nl
06 1238 43 27

Timon Gerritsen

Recruiter

t.gerritsen@eiffel.nl
06 1205 83 88